Автоматска машина за сечење кабел и жица

90.000,00 ден

Автоматската машина претставува паметна солуција за обработка на големи количини на жица и кабел. Оваа машина има 9 програми за брзина и едностовна мену за користење која овозможува регулирање на брзина и броење.

Опис

Автоматската машина претставува паметна солуција за обработка на големи количини на жица и кабел. Оваа машина има 9 програми за брзина и едностовна мену за користење која овозможува регулирање на брзина и броење.

Дополнителни информации

Model No.

MT-K10

Length of cutting

0-99999mm

Dimensions usable

4mm, 6mm, 8mm, 10mm

Types of cable

PVC

Speed

1-9

Power

AC220/50Hz AC110/60Hz 300W

Tolerance

±0.2%*uzunluk

Net weight

32kg

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Автоматска машина за сечење кабел и жица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *