Ластик за хируршки маски

2.200,00 ден2.600,00 ден

Адаптибилен Ластик по ОЕКО-ТЕКС Стандард 100 Класа 1 сертификација со флексибилна и мека структура од полимер, со дијаметар 30 мм, со еластицитет x 3, 80% polyester +20% spandex (A Grade).

Исчисти

Опис

Адаптибилен Ластик по ОЕКО-ТЕКС Стандард 100 Класа 1 сертификација со флексибилна и мека структура од полимер, со дијаметар 30 мм, со еластицитет x 3, 80% polyester +20% spandex (A Grade).

Дополнителни информации

Тежина Недостапно
Weight

2.2 kg, 2.6 kg

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Ластик за хируршки маски”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *