Метални сталажи-држачи за ролни

58.500,00 ден

Метални сталажи-држачи за ролни.
Конструирана и изработена сталажа прилагодена за производство.

Опис

Метални сталажи-држачи за ролни.
Конструирана и изработена сталажа прилагодена за производство.

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Метални сталажи-држачи за ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *