Професионална автоматска машина за сечење мрежи

98.000,00 ден

Зголемете ја брзината и ефикасноста со дигитално контролирани машини за сечење со голема брзина
Високо-специјализирани машини кои вршат низа задачи за сечење на потрошувачи и индустриски материјали како што се мрежи, каиши, кожа и ткаенина.
Нашите индустриски машини испорачуваат крајна комбинација на моќ, перформанси и вредност за клиенти на кои им е потребна брзина и прецизност.

Опис

Професионална автоматска машина за сечење мрежи, панделки и ленти, најлон жици, кожни ремени и други материали. Топлиот и ладниот нож може да се подеси со еден клуч, неговата широка примена овозможува идеално решение.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Професионална автоматска машина за сечење мрежи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *