Професионална автоматска машина за сечење мрежи

98.000,00 ден

Професионална автоматска машина за сечење мрежи, панделки и ленти, најлон жици, кожни ремени и други материали. Ножот може да се подеси со еден клуч, неговата широка примена овозможува идеално решение.

Опис

Професионална автоматска машина за сечење мрежи, панделки и ленти, најлон жици, кожни ремени и други материали. Ножот може да се подеси со еден клуч, неговата широка примена овозможува идеално решение.

Дополнителни информации

Color

Gray

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Професионална автоматска машина за сечење мрежи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *